Para Dogsport Regelement
De sport is uitsluitend toegankelijk voor mensen met een lichamelijke handicap.- Er zijn tijdens de para-dogfrisbee uitsluitend fastback frisbees, of nylon frisbees toegestaan die veilig zijn voor de hond en makkelijk te werpen. beide zijn eventueel bij ons aan te schaffen. We trainen met minimaal 2 frisbees tegelijk.
- Neem voor het gedeelte para-doggydance voldoende lekkere (kleine!!) brokjes mee voor de hond.
- Laat de hond voor de training niets eten.
- De hond dient geldige vaccinaties te hebben gehad, ook tegen kennelhoest.
- U bent zelf verantwoordelijk voor uw hond en dient ervoor zorg te dragen dat deze geen anderen lastig valt. De hond dient daarom ten aller tijden te zijn aangelijnd op en rond het terrein.
- Meegebrachte personen/honden welke niet deelnemen aan de les, dienen zich uitsluitend buiten het trainingsterrein te bevinden en geen overlast te bezorgen aan de cursisten en hun honden.
- Elk lesblok bestaat uit 9 trainingen, die bij absentie niet kunnen worden ingehaald. Elk lesblok bevat een theorieles als eerste les en een wedstrijd als laatste les.
- Alle betalingen dienen vooruit te geschieden per bank, minimaal 24 dagen op voorhand.
- Het parkeren van auto's dient uitsluitend op de daartoe bestemde plaatsen te geschieden, dus niet half op de weg.
- Het is niet toegestaan om negatieve (hulp)middelen te gebruiken tijdens de training, dus ook geen prik- of slipkettingen.
- Bij loopsheid mag de hond niet op de training verschijnen, maar kom zelf a.u.b. wel! Ook zonder hond kunt u veel leren en de stof thuis met uw hond oefenen.
- Wij houden ons het recht voor de reglementen te wijzigen wanneer wij dat nodig achten, zonder opgave van reden.
- Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele aan u of uw hond toegebrachte schade.
- In alle gevallen waarin het reglement niet voorziet, beslist de directie cq organisatie. Beroep daarop is niet mogelijk.


Wie zijn er online?
We hebben 4 gasten online
Unieke bezoekers per land
| 73.8% | | Netherlands |
| 8.6% | | Germany |
| 4.7% | | Belgium |
| 2.6% | | United States |
| 1.6% | | Romania |
| 1.3% | | Poland |
| 1.1% | | Switzerland |
| 1% | | United Kingdom |
| 0.8% | | Russian Federation |
| 0.8% | | Italy |
| Vandaag: | 12 |
| Gisteren: | 15 |
| Deze Week: | 43 |
| Vorige Week: | 85 |
| Deze Maand: | 243 |
| Vorige Maand: | 348 |
| Totaal: | 1010 |
